Creative-Stal

Kontaktujte nás: 609 321 691 | biuro@creative-stal.pl

Společnosti Creative-Stal nabízí vysoce kvalitní výrobky z oceli, jako jsou nerezové plechy, kyselině odolné trubky válcované za tepla a tepelně odolné trubky.

Nabidka

Prozkoumejte naši nabídku

V naší nabídce najdete také černé ocelí.

REALIZACE NETYPICKÝCH OBJEDNÁVEK V ROZSAHU DODÁVEK MATERIALŮ MIMO ZÁKLADNÍ NABÍDKU.

V případě, že jste nenašli hledaného materiálu v naší nabídce, kontaktujte naše obchodní oddělení, budeme se snažít nabídnout tento materiál a dopravit ho podle vašeho přání.

 • Trubky

  Nabízíme Vám vysoce kvalitní nerezové ocelové trubky různých průměrů. Se vyznačujou vysokou kvalitou a velkou trvanlivostí. Unás si můžete koupit nerezavějící, kyselinovzdorné, Žarovzdorné, Duplex, svařované, bezešvé a puzdra.

 • Plechy

  V naší nabídce najdete ocelové plechy: nerezové, kyselinovzdorné, žarovzdorné, Duplex, valcované za teplá a také za studená. Tloušt´ky : od 0,2mm do 150mm.

 • Tyče

  Ocelove tyče nabizime Vam v různých rozměrach ve výrobních délkách. Muzete koupit tyče nerezavějící, kyselinovzdorné, Žarovzdorné, Duplex, Kruhové, Ploché, Čtvercové, Trojúhelníkové, a Šestiúhlé . Můžete vybrat přesně podle vašich požadavků.

 • Plochá ocel

  Plochá ocel se vyrábí válcovaná za tepla nebo tažená za studena. Široké spektrum využití – v zámečnické činnosti, tak oblasti stavební.

 • Tvarová ocel

  Hledáte tvarové ocele? Nabízíme Vam kvalitne profily, u-profily, t-profily, nosníky tvaru, čtvercová, obdélníková. Vysoká kvalita a odolnost jsou hlavními znaky produktů.

 • Armatury

  Náš sortiment zahrnuje velký výběr armatury. Nabizime Vam například kolena se švem a bezešvé, tvarovky T se švem a bezešvé, příruby, dříkové, slepé příruby nebo dna válcové nádoby.

 • Ocel Duplex

  Duplexní (austenitické/feritické) to velka skupina oceli. Všechny tyto typy vyznačující se velkou pevnosti a dobré odolnosti proti korozi, díky své dvoufázové mikrostruktuře.

Máte dotazy?

Je-li to nutné, může náš profesionální tým vám pomůže a zodpoví všechny vaše otázky a obavy.

609 321 691 biuro@creative-stal.pl